علاقه انجلینا جولی به بازیگری کمتر و کمتر می شود

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/naghd/2/Multimedia-pics-1390-4-Art-367.jpg

در سن 36 سالگی با 6 بچه و همراه زندگی اش برد پیت ، میل و علاقه ی آنجلینا جولی به بازیگری کم می شود.

آنجلینا در توضیح اینکه چرا در دوران جوانی اش به بازیگری بیشتر احتیاج داشته می گوید چون بازیگری مثل یک درمان برای او بوده.

طی مصاحبه اش با Financial Times آنجلینا می گوید : “وقتی بزرگ می شوی از خودت این سوال ها رو می پرسی که آیا من به اندازه کافی قوی هستم ، آیا از سلامتی برخوردارم ؟ آیا معنی عشق و علاقه رو می فهمم ؟ آیا خودمو می شناسم ؟

” من الان بزرگتر شدم و می دونم چه کسی هستم” او ادامه می دهد ،” من دیگر کمتر به نقش هایی که بهم کمک می کنن تا جواب چیزی رو بدم…به جای اینکه خودت قادر باشی به آن ها جواب بدی ، به عنوان یک خانم ، یک آدم بزرگ ، همراه با خانواده ام.”

 


با این حال که این بازیگر برنده جوایز آکادمی اقرار کرده است که دیگر به بازیگری علاقه ای ندارد “به اندازه ای که قبلا داشته ” ، نتوانسته در برابر نقش مامورCIA (اویلین سالت) در فیلم “سالت” – نقشی که در اصل برای بازی توسط مردی نوشته شده بود – مقاومت کند.

سال 2008 وقتی آنجلینا این فیلم نامه رو می خونه که در بیمارستان به دوقلوهای تازه به دنیا آمده اش شیر می داده. “اون موقع من احساس لطافت مادری داشته و وقتی فیلم نامه رو می خوندم همه اش در مورد جنگ و تیر اندازی بود ” آنجلینا گفت :” من با خودم فکر کردم ، این چیزیه که من می خوام . من باید لباسامو عوض کنم و تفنگ بگیرم دستم “. من مطمئنم که مادر هایی که تازه بچه به دنیا آوردن هم گاهی فکر می کنن که کار های بدنی انجام بدن….یکمی خشن بشن ، به یاد بیارن که دنیای دیگر چه شکلی هست “

آنجلینا که اولین تجربه ی کارگردانی خودش را در فیلم جدید “In the Land of Blood and Honey” داشته که 23 دسامبر به روی پرده ی سینما می آید و اعلام کرد که او و برد که بیشتر اوقات فراغت خود را به کار های خیریه گذراند ، برنامه دارن که در آینده حکم توقیف فیلم هایشان را کمتر کنند.
”من و برد هر چه بزرگ تر می شویم ، فیلم های کمتری را انجام خواهیم داد”

“هم برد و هم من مدت طولانی کار می کردیم ، ما اوقات خوبی داشتیم ولی نمی خوایم این کار را برای بقیه عمرمون هم انجام بدیم ، کار های زیادی هست که می شه انجام داد “

این زوج تحت فشار بچه هایشان که در مورد ازدواج آن ها سوال می پرسن ، در مورد عروسی با هم فکر می کنن.

-----------------------

منبع : سلبفا

/ 0 نظر / 12 بازدید