آرنولد شوارتزنگر هم موزه دار شد!

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/naghd/2/109647.jpg

به مناسبت شصت و چهارمین سالگرد تولد آرنولد شوارتزنگر یک موزه برای این بازیگر فیلم های اکشن برپا کرده‌اند.

موزه آرنولد در جنوب وین، پایتخت اتریش؛ همانجایی که به دنیا آمد، برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام مووی وب، آرنولد شوارتزنگر در جوانی‌اش به زور و بازویش معروف بود. در ادامه ستاره هالیوود شد و بعد هم به مقام فرماندار کالیفرنیای آمریکا منصوب شد.

بنابراین گزارش، به مناسبت شصت و چهارمین سالگرد تولد آرنولد شوارتزنگر یک موزه برای او به پا کرده‌اند؛ یعنی در جنوب وین، پایتخت اتریش؛ همانجایی که به دنیا آمد.

شوارتزنگر در سال گذشته حضور بسیار کوتاه و افتخاری در فیلم بی‌ارزش‌های استالونه داشت.

آرنولد شوارتزنگر برای نخستین بار سال 1970 در فیلم «هرکول در نیویورک» مقابل دوربین ظاهر شد. او تاکنون در بیش از 40 فیلم به ایفای نقش پرداخته است که فیلم «ترمیناتور» (1991) او از بقیه مشهورتر است.

شوارتزنگر فرماندار سابق کالیفرنیا که به «گاورناتور» ملقب است،
کلمه‌ی «گاورناتور» از دو کلمه متعلق به دو دنیای مختلف تشکیل شده است: دنیای سیاست (کلمه Governer به معنای فرمانده) و دنیای فیلم (کلمه‌ی Terminator )به معنای «ویرانگر».

شوارتزنگر برای نخستین بار سال 1970 در فیلم «هرکول در نیویورک» مقابل دوربین ظاهر شد. او تاکنون در بیش از 40 فیلم به ایفای نقش پرداخته است که فیلم «ترمیناتور» (1991) او از بقیه مشهورتر است.

از دیگر آثار شوارتزنگر می‌توان به «ترمیناتور 3» (2003)، «ششمین روز» (2000)، «بتمن و رابین» (1997)، «دروغ‌های حقیقی» (1994) و «غارتگر» (1987) اشاره کرد.

-----------------------

منبع : ایسنا

/ 0 نظر / 9 بازدید