رضا کیانیان و افسانه بایگان در دادسرا


رضا کیانیان، افسانه بایگان، پرویز پورحسینی، شهرزاد کمال‌زاده و خاطره حاتمی از جمله بازیگرانی هستند که تا چند ماه دیگر با سریال "راه طولانی خانه" ساخته رضا کریمی در قاب تلویزیون ظاهر می‌شوند.


تصویربرداری "راه طولانی خانه" به کارگردانی رضا کریمی ادامه دارد و تاکنون حدود 60 درصد از صحنه‌های این مجموعه تلویزیونی جلوی دوربین رفته است.

تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی27 فروردین در لوکیشینی حوالی یوسف آباد آغاز شده و گروه تولید این روزها در یکی از لوکیشن‌های اصلی فیلم که دادسرایی واقع در پیچ‌شمیران است مشغول تصویربرداری هستند. تصویربرداری در این لوکیشن تا یک ماه دیگر با  حضور اغلب بازیگران اصلی ادامه خواهد داشت.

سریال "راه طولانی خانه" از گزینه‌های پخش در ماه رمضان بود اما به دلیل آنکه سازندگان آن به فرصت بیشتری نیاز داشتند کنار گذاشته شد و در نهایت "سقوط یک فرشته" به کارگردانی بهرام بهرامیان جایگزین آن شد.

"راه طولانی خانه" بر اساس فیلمنامه‌ای از علیرضا مسعودی و مصطفی زندی در ژانر اجتماعی ساخته می‌شود و محمدرضا تخت‌کشیان تهیه‌کنندگی آن را عهده‌دار است. مرتضی تفرشی از قشر متوسط جامعه که به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب خانواده‌اش، تن به کار خطرناک و غیر متعارضی می‌دهد. او قتلی که توسط فردی دیگر انجام شده را به قصد دریافت پول کلانی گردن می‌گیرد.

مرتضی تفرشی از قشر متوسط جامعه که به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب خانواده‌اش، تن به کار خطرناک و غیر متعارضی می‌دهد. او قتلی که توسط فردی دیگر انجام شده را به قصد دریافت پول کلانی گردن می‌گیرد.

رضا کیانیان، افسانه بایگان، شهرزاد کمال‌زاده، خاطره حاتمی ، مهروز ناصرشریف، پرویز پورحسینی، صادق هاتفی، پیام دهکردی، مریم کاویانی، امید روحانی، خسرو امیرصادقی و بیژن بنفشه‌خواه ایفای نقش‌های اصلی را برعهده دارند.

کریمی پیش از این ساخت مجموعه‌های تلویزیونی "فاکتور هشت"، "مرده متحرک" و "شبی از شب‌ها" را نیز به ‌عهده داشته و فیلم‌های سینمایی "انعکاس"، "تب"، "هزاران زن مثل من" و "آدمکش" را در کارنامه دارد
---------------------

منبع:شبکه ایران

/ 0 نظر / 9 بازدید