پاسخ نویسنده ی قلب یخی به اعتراض حمید گودرزی

 

توزیع فصل دوم سریال "قلب یخی" با وقفه‌ای چند ماهه از پایان فصل نخست این سریال از اوایل هفته جاری در شبکه نمایش خانگی آغاز شد. اما هنوز چند روزی از توزیع فصل دوم این سریال نگذشته بود که حمید گودرزی یکی از بازیگران سری اول این مجموعه با انتقاد از قرار گرفتن تصویرش روی پوستر فصل دوم آن را سوء‌استفاده از تصویر وی تلقی کرد.

بر همین اساس با حضور در برنامه تلویزیونی از طرفدارانش درخواست کرد از خرید این فصل "قلب یخی" خودداری کنند:"من از همین برنامه به طرفداران و همه کسانی که من را می شناسند و به من لطف دارند می گویم که این فصل قلب یخی را نخرید .من دراین فصل بازی ندارم و واقعا نمی فهمم برای چی از عکس من سوء استفاده کرده‌اند".

حامد عنقا نویسنده فیلمنامه "قلب یخی" در  گفت‌وگویی با تاکید بر این نکته که هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای از نام حمید گودرزی نشده، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد که در ادامه می‌خوانید.

حدود 80 درصد از مراحل تصویربرداری این سریال سپری شده و تصویربرداری 20 درصد باقیمانده تا یک ماه آینده به پایان می‌رسد. توزیع همزمان سریال طبق وعده‌ای که داده بودیم از دوم مردادماه آغاز شده و با توجه استقبال مخاطبان و آمار فروشی که داشته عوامل پخش در صدد افزایش تیراژ لوح فشرده این مجموعه هستند.

هیچگونه سوء استفاده‌ای از حمید گودرزی نشده است

به اعتقاد من حمید گودرزی خیلی شتابزده تصمیم به بیان چنین سخنانی گرفته‌اند. هر چند که من گزینه مناسبی برای پاسخگویی به این اعتراضات نیستم اما به تصور من هیچگونه سوء استفاده‌ای از ایشان نشده است.

طراحی تصویر ایشان روی پوستر طبیعی است

پکیجی که به بازار عرضه شده شامل قسمت اول و دوم فصل دوم و خلاصه‌ای 45 دقیقه‌ای از فصل اول "قلب یخی" است و با توجه به حضور گودرزی در فصل اول طبیعی است که تصویر ایشان بر روی پوستر طراحی شود.

حضور حمید گودرزی دور از تصور نیست

پوستر ارائه شده، پوستر فصل دوم نیست و تنها پوستر قسمت یک فصل دوم است و در قسمت‎هایی آینده که ایشان حضور ندارند مطمئنا تغییراتی در این خصوص لحاظ خواهد شد. ضمن این که مخاطبان "قلب یخی" از وقوع هر اتفاقی در این سریال آگاهی دارند و حتی حضور حمید گودرزی در بخش‌های باقیمانده از سریال چندان دور از تصور نیست.

استقبال عجیب سازندگان "قلب یخی" را هم غافلگیر کرد

پس از 6 ماه غیبت، در شرایطی که خیلی‌ها تصور می‌کردند "قلب یخی" فراموش شده است، استقبال عجیب مخاطبان از آغاز توزیع فصل دوم سریال سازندگان "قلب یخی" را هم غافلگیر کرد. به عنوان مؤلف و طراح این سریال از همراهی مخاطبان تشکر می‌کنم و این وعده را می‌دهم که برخی از اشکالات همچون نارسایی توضیحات در خصوص کارت جوایز و غیره در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

اتمام نگارش فیلمنامه "شب مرگ"

نگارش فیلمنامه مجموعه تلویزیونی"شب مرگ" برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به پایان رسیده است. اعظم تندور تولید کننده این سریال اکشن مشغول رایزنی برای انتخاب کارگردان هستند. "شب مرگ" قصه پرتعلیقی دارد و همه داستان در یک شبانه روز اتفاق می‌افتد.

نگارش "حادثه در بزرگراه" لطیفی ادامه دارد

نگارش سریال "حادثه در بزرگراه" که قرار است به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور و کارگردانی محمدرضا لطیفی برای پخش از شبکه 3 سیما تولید شود همچنان ادامه دارد. این سریال ساختاری اپیزودیک دارد اما داستان‌ها ارتباط مستقیم با هم دارند.

--------------------------

منبع : سینما ما

/ 0 نظر / 12 بازدید