پت پستچی به زودی در سینماهای جهان

صداپیشه‌های فیلم بلند انیمیشن «پت پستچی: فیلم - تو می‌دانی که تک هستی» مشخص شدند که از روی یک مجموعه تلویزیونی کودکانه بریتانیایی ساخته می‌شود.

به گزارش اسکرین دیلی، در این فیلم استفن مانگان بجای پت صحبت خواهد کرد و جیم برودبنت، روپرت گرینت و دیوید تنانت دیگر صداپیشه‌ها هستند.

این خبر در سی‌امین سال پخش تلویزیونی «پت پستچی» اعلام شد. تولید «پت پستچی: فیلم - تو می‌دانی که تک هستی» از ماه آینده آغاز می‌شود و فیلم به صورت سه‌بعدی و با تصاویر کامپیوتری ساخته خواهد شد.

در این فیلم پستچی محبوب در قرن بیست و یکم با وسوسه پول، جایگاه و یک لباس نو روبرو می‌شود و این زمانی است که پت متوجه می‌شود برای خواننده شدن صدای بسیار خوبی دارد و به شکلی «سوزان بویل»‌وار به قهرمانی ملی تبدیل می‌شود.

او در برنامه‌ای که بسیار شبیه نمایش معروف «بریتانیا استعداد دارد» است، به موفقیت می‌رسد، اما ناچار می‌شود بین زندگی به عنوان پستچی دهکده گریندیل و رسیدن به شهرت در سطح بین‌المللی یک کدام را انتخاب کند.

مجموعه «پت پستچی» که از تلویزیون ایران هم پخش شده، اولین بار سال 1981 از شبکه بی‌بی‌سی روی آنتن رفت.

این مجموعه تولید وودلند انیمیشنز است. داستان درباره پت کلیفتن پستچی یک دهکده خیالی است. «پت پستچی» در مجموع در قالب هشت فصل و 116 اپیزود روی آنتن رفت.

----------------

منبع:خبرآنلاین

/ 0 نظر / 10 بازدید