کیج و کیوزاک به"زمین یخ زده" آلاسکا می روند

 

کیج و کیوزاک به"زمین یخ زده" آلاسکا می روند

نیکلاس کیج و جان کیوزاک برای بازی در فیلم سینمایی "زمین یخ زده" به آلاسکار سفر می کنند.

به گزارش خبرگزاری سینمای ایران (سینما پرس)، بنابر اظهارات مسئولان سازنده "زمین یخ زده" (Frozen Ground) در روز گذشته، نیکلاس کیج؛ بازیگر فیلم های معروف و پرفروش "دانستن" (Knowing)، "سوارکار روح" (Ghost Rider)، "مرد خانواده" (Family Man) و "مرد چوب کبریتی" (Matchsticks Men) و جان کیوزاک؛ بازیگر فیلم های سینمایی "2012"، "1408" و "جان مالکوویچ" (John Being Malkovich) برای بازی در این فیلم سینمایی به آلاسکا سفر می کنند.

بنابر گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورایتی، این فیلم سینمایی درباره یک قاتل قتل های زنجیره ای به نام "رابرت هانسن" است و 2 شرکت فیلمسازی "امت فورلا فیلمز" (Emmet Furla Films) و "آمبر انترتینمنت" (Amber Entertainment) نیز تهیه کنندگان "زمین یخ زده" هستند.

همچنین در این فیلم سینمایی، نیکلاس کیج به عنوان فرمانده پلیس آلاسکا بازی می کند که در جستجوی پیدا کردن قاتل فراری است و جان کیوزاک نیز در نقش "رابرت هانسن" بازی می کند که 21 نفر را به قتل رسانده است.

زلاندر اسکات والکر نیز براساس فیلمنامه ای که خود او نوشته است کارگردانی فیلم سینمایی "زمین یخ زده" را برعهده دارد.

"زمین یخ زده" با بودجه ای برابر با 27 میلیون دلار تهیه و تولید می شود و فیلمبرداری این فیلم سینمایی نیز از روز 10 اکتبر (18 مهر) پاییز سال جاری آغاز می شود.

نیکلاس کیج در سال 2011 میلادی با 2 فیلم سینمایی "خلاف" (Tresspass) و "خیزهای خرگوش گرسنه" (The Hungry Rabbit Jumps) روی پرده سینماهای سراسر دنیا می رود.

جان کیوزاک نیز در جدیدترین پروژه سینمایی خود برای بازی در "پسر روزنامه فروش" (The Paperboy) با مسئولان سازنده این فیلم سینمایی قرارداد امضا کرده است.

/ 0 نظر / 8 بازدید